Centrum medyczne VIMED

Kraków

Informacje ogólne o Centrum medyczne VIMED

Innowacyjne centrum medyczne VIMED powstało w 1997 roku i jest pionierem w spersonalizowanej medycynie. Głównym celem przyświecającym klinice jest, by każdy czuł się dobrze w swoim ciele i cieszył się zdrowiem, dzięki któremu możemy czerpać z życia wszystko co najlepsze.

Klinika oferuje szeroką gamę zabiegów, które pozwalają pozbyć się różnych dolegliwości i poprawić jakość życia. Główne obszary działania centrum to: diagnoza i leczenie chorób cywilizacyjnych, skuteczne odchudzanie, odmładzanie i rewitalizacja oraz kompleksowa opieka nad kobietami w ciąży oraz parami walczącymi z problemem niepłodności.

Terapie oferowane przez VIMED są spersonalizowane i dostosowane do potrzeb pacjenta. Specjaliści korzystają z dobrodziejstw medycyny naturalnej, łącząc ją z osiągnięciami medycyny konwencjonalnej i najnowszymi technologiami.

Podstawą sukcesu działań medycznych jest odpowiednia diagnostyka. Badania w VIMED, w zakresie nutri immunologii (nietolerancji i alergii pokarmowych), genetyki, morfologii i biochemii wykonywane są przy zastosowaniu najwyższych światowych standardów.

Innowacją oferowaną przez Centrum medyczne VIMED jest Medical City Detox. Specjalnie dostosowane do potrzeb pacjentów pakiety, które pozwalają na oczyszczenie organizmu. Wśród dostępnych w ofercie pakietów możemy znaleźć między innymi: Detox metali ciężkich, detox przed ciążą, tytoniowy, limfatyczny czy tattoo detox.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum medyczne VIMED - Kraków

Specjaliści z VIMED często wypowiadają się na łamach magazynu “Zwierciadło”. Wśród zadowolonych pacjentów kliniki można znaleźć również celebrytów, między innymi: Honoratę Skarbek czy Natalię Przybysz.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium