Centrum Medyczne Graniczna

Katowice

Informacje ogólne o Centrum Medyczne Graniczna

Centrum Medyczne Graniczna to nowoczesna placówka która oferuje konsultacje u specjalistów różnych dziedzin oraz szeroki wachlarz badań diagnostycznych. W ramach poradni ginekologicznej pacjentki mogą skorzystać z porad specjalistów, wykonać cytologię a także poddać się zabiegom ginekologicznym przy użyciu lasera. Na profesjonalną opiekę mogą liczyć również kobiety w ciąży, specjalnie dla nich funkcjonuje szkoła rodzenia i organizowane są konsultacje z położną. Centrum świadczy usługi medyczne w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, kompleksową opiekę kardiologiczną, okulistyczną i dermatologiczną.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Wyspecjalizowana kadra - specjaliści są dostępni w różnych dniach i godzinach by każdy mógł dostosować wizytę do swoich obowiązków i życia prywatnego.
  • Rejestracja on-line - udogodnienie które sprawia, że na wizytę można umówić się szybko, bezproblemowo i bez wychodzenia z domu.
  • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - w budynku znajduje się winda która umożliwia poruszanie się osobom na wózku, a także łazienki dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medyczne Graniczna - Katowice

Współpracujący z Centrum Medycznym Graniczna specjaliści to doświadczeni lekarze, którzy posiadają szereg certyfikatów potwierdzających ich umiejętności. Ponadto ośrodek w 2013 roku uzyskał Certyfikat dla Poradni Leczenia Bólu, potwierdzający spełnienie wymaganych standardów w leczeniu przewlekłego bólu u pacjentów z różnymi schorzeniami.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium