Centrum Medyczne EZ – medica

Świdnica

Informacje ogólne o Centrum Medyczne EZ – medica

Centrum Medyczne EZ - medica to nowoczesna placówka, która powstała w 2012 roku. Na sukces centrum wpływ ma doskonała kadra lekarska, która stale poszerza swoje kompetencje, oraz nowoczesne technologie wykorzystywane w diagnostyce jak i podczas procesu leczenia.

W Centrum Medycznym przyjmują lekarze różnych specjalizacji a wśród nich:  dietetyk kliniczny, internista, laryngolog, psychiatra, ginekolog - położnik oraz wielu innych doskonałych specjalistów. Wykonywane w placówce badania diagnostyczne to: USG, EKG, badanie słuchu, ponadto EZ - Medica oferuje badania laboratoryjne.

W skład Centrum medycznego wchodzi Centrum zabiegowe, które oferuje działania z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej,  zabiegi operacyjne oraz laserowe.

Klinika przygotowała ofertę medyczną skierowaną do kobiet w ciąży. Przyszłe mamy mogą wykonać w placówce badania prenatalne, które są w stanie wykryć choroby wrodzone i genetyczne, takie jak zespół Downa czy nieprawidłowości chromosomowe. 

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medyczne EZ – medica - Świdnica

Certyfikaty FMF to certyfikaty nadawane przez brytyjską fundację The Fetal Medicine Foundation, która zajmuje się badaniami nad medycyną płodową. Fundacja The Fetal Medicine szkoli lekarzy według ściśle określonych standardów, nadaje im certyfikaty oraz regularnie kontroluje ich pracę.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium