Centrum Medycyny Spersonalizowanej Code

Łódź

Informacje ogólne o Centrum Medycyny Spersonalizowanej Code

Centrum Medycyny spersonalizowanej Code, to placówka, która świadczy kompleksowe usługi medyczne. Oprócz usług medycznych, centrum zajmuje się również działalnością naukową. Dział badań i rozwoju składa się z wykwalifikowanych i młodych naukowców specjalizujących się w takich dziedzinach jak biologia molekularna, diagnostyka laboratoryjna oraz genetyka i genomika.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy specjalistów z kliniki możliwe jest przeprowadzanie badań genetycznych. Testy DNA dla każdej mutacji pozwalają na ustalenie czy pacjent wymaga regularnego nadzoru klinicznego lub interwencji terapeutycznej bądź czy do procesu leczenia należy włączyć badania członków rodziny.

W ramach działalności medycznej placówka prowadzi leczenie pacjentów z zakresu ginekologii, gastroenterologii, pediatrii, dietetyki spersonalizowanej, endokrynologii, dermatologii i nefrologii, chirurgii ogólnej, psychiatrii.

Lekarze pracujący w centrum są otwarci na najnowsze osiągnięcia medycyny i wdrażają je do swojej praktyki lekarskiej. Specjaliści wykorzystują nowoczesną technikę diagnostyki oraz leczenia niepłodności oraz wielu schorzeń układu rozrodczego. W Centrum stawia się nacisk na diagnostykę i leczenie niepłodności, powtarzających się poronień oraz zaburzeń hormonalnych. W klinice pomoc znajdą pacjentki cierpiące z powodu zespołu policystycznych  jajników, torbieli jajnika czy endometriozy.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycyny Spersonalizowanej Code - Łódź

Oprócz świadczenia profesjonalnych usług medycznych, klinika zajmuje się również prowadzeniem działalności naukowej. Specjaliści pracują nad zagadnieniami ściśle związanymi z diagnostyką laboratoryjną. Przeprowadzane są liczne projekty w celu rozwoju współczesnej nauki. W centrum opracowane zostały między innymi, testy DNA dla każdej mutacji, które są wykorzystywane podczas praktyki i konsultacji z pacjentami.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium