Centrum Informacji Genetycznych DNAi

Kraków

Informacje ogólne o Centrum Informacji Genetycznych DNAi

Centralne laboratorium DNAi powstało w Krakowie. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku badań genetycznych, laboratorium DNAi kładzie szczególny nacisk na zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług i pewność wydawanych ekspertyz. Celem DNAi jest stworzenie zaplecza technologiczno-naukowego, pozwalającego na opracowywanie użytecznych projekcji bioinformatycznych jak również wdrażanie i tworzenie nowych biotechnologii, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji wykorzystywanych w laboratoryjnej genetyce sądowej i medycynie molekularnej. Laboratorium specjalizuje się w badaniach genetycznych i biochemicznych z zakresu medycyny sądowej i kryminalistyki, w tym identyfikacji genetycznej i badań ojcostwa dla celów sądowych i prywatnych.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Wykwalifikowana kadra - Doświadczenie pracowników w zakresie biochemii, biotechnologii, diagnostyki genetycznej, medycyny molekularnej i medycyny sądowej, gwarantują doskonałą jakość prowadzonych analiz i pewność uzyskiwanych wyników.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Informacji Genetycznych DNAi - Kraków

Centrum Informacji Genetycznych DNAi w Krakowie uzyskało certyfikaty GEDNAP, które świadczą o najwyższym poziomie biegłości ekspertów laboratorium DNAi w zakresie metod i procedur wykorzystywanych w badaniach DNA oraz identyfikacji genetycznej i biochemicznej. Test GEDNAP [1,2] uznawany jest na całym świecie jako najbardziej wymagający sposób walidacji metod pracy laboratorium w zakresie medycyny sądowej i kryminalistyki.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium