Centrum Identyfikacji Genetycznej Cigen

Ostrów Wielkopolski

Informacje ogólne o Centrum Identyfikacji Genetycznej Cigen

Molekularne Laboratorium Diagnostyczne CIGEN Sp. z o.o. oferuje nowoczesne techniki w zakresie analiz DNA i tym samym wprowadza na rynek najnowocześniejsze badania diagnostyki medycznej.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

W naszym laboratorium, badania diagnostyczne w kierunku infekcji i chorób genetycznych wykonywane są przez wykwalifikowanych diagnostów laboratoryjnych, w tym ze specjalizacją laboratoryjnej genetyki medycznej. Z kolei badania śladów biologicznych pod kątem kryminalistyki wykonywane są przez eksperta z uprawnieniami biegłego sądowego z dziedziny genetyki sądowej i analizy chemicznej. Ekspertyzy wykonujemy nie tylko dla organów ścigania, ale również dla osób prywatnych, które potrzebują wykonać badania o wartości dowodowej. 

Prowadzimy Poradnie Genetyczną i Poradnię Prenatalną oraz konsultacje dla par planujących ciąże. Nasz lekarz specjalista, genetyk kliniczny udzieli informacji dotyczących spodziewanego dalszego przebiegu choroby oraz pomoże w ustaleniu planu wielospecjalistycznej opieki medycznej lub w przypadku osób zdrowych, planu badań profilaktycznych. Diagnozujemy wybrane choroby i predyspozycje genetyczne (m.in. rak piersi, jajnika, prostaty, czynniki zakrzepowo-zatorowe). W naszej ofercie znajda Państwo również badania cytochemiczne na kariotyp.


W pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem naszego klienta. Przestrzegamy przepisów prawnych, a w szczególności zasady poufności. 

Współpracujemy z instytucjami naukowymi i diagnostycznymi, aby być na bieżąco z najnowszymi odkryciami w zakresie biologii molekularnej. Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w codziennej pracy w laboratorium, by zagwarantować najlepszą jakość naszych usług.
Ścisła współpraca z:

  • Fundacją Uniwersytetu Medycznego Wrocław
  • cbDNA Centrum Badań Poznań
  • UAM Wydziałowa Pracownia Technik Biologii Molekularnej Wydział Biologii Poznań

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium