Centrum Genetyki Medycznej Genesis

Poznań

Informacje ogólne o Centrum Genetyki Medycznej Genesis

Centrum Genetyki Medycznej GENESIS jest placówką posiadającą niezwykle szeroką ofertą badań genetycznych. Część świadczeń w zakresie poradnictwa genetycznego realizowana jest w ramach umowy z NFZ, inne wykonywane są odpłatnie. Jednostka współpracuje z licznymi ośrodkami naukowymi oraz nieustannie poszerza kwalifikacje swojego personelu uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Dzięki łączeniu działalności klinicznej z pracą naukową, Centrum Genetyki Medycznej GENESIS jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami badań genetycznych, które z powodzeniem przenoszą bezpośrednio do swojej praktyki klinicznej.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Nowoczesna klinika - Centrum Genetyki Medycznej GENESIS szczyci się posiadaniem nowoczesnej aparatury. Jako jedyny prywatny zakład opieki zdrowotnej w Polsce posiada sprzęt wykorzystujący w diagnostyce genetycznej technologię mikromacierzy.
  • Sieć jednostek partnerskich - Pacjent spoza Poznania nie musi osobiście przyjeżdżać do miasta. Wystarczy zgłosić się do najbliższej współpracującej jednostki na pobranie krwi, która następnie zostanie przesłana do laboratorium w Poznaniu. W tej samej jednostce pacjent ma również możliwość odebrania wyniku badania.
  • Wygodna rejestracja - Pacjenci poradni genetycznej mają możliwość rejestracji poprzez rejestrację telefoniczną, osobistą, za pomocą osób trzecich, a także drogą elektroniczną

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Genetyki Medycznej Genesis - Poznań

Centrum Genetyki Medycznej GENESIS otrzymało ponad 20 różnorodnych certyfikatów potwierdzających wysoką jakość, jaką oferuje klinika. Laboratorium Diagnostyki Genetycznej uzyskało wpis na listę KIDL, który zobowiązuje do stałego podnoszenia kwalifikacji, co stanowi gwarancję dla pacjentów, że otrzymują świadczenia na najwyższym poziomie w zgodzie z normami bioetycznymi.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium