Centrum Genetyki LabGen

Białystok

Informacje ogólne o Centrum Genetyki LabGen

Centrum Genetyki LabGen może pochwalić się ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie wykonywania badań na ustalenie ojcostwa. Oferta Centrum obejmuje również badania na pokrewieństwo oraz tzw. testy zdrady. Placówka świadczy usługi dla osób indywidualnych, sądów, prokuratury, policji, lekarzy i detektywów. Każdy pacjent LabGen otrzymuje zawsze pewny wynik badania oraz gwarancję miłej i fachowej obsługi. Liczne certyfikaty są świadectwem wysokiej jakości analiz oraz pracy z zastosowaniem najwyższych standardów.

LabGen uczestniczy w wielu programach oraz zdobywa certyfikaty, nadawane  przez najważniejsze i najbardziej cenione międzynarodowe ośrodki naukowe.. Poddając się obiektywnej ocenie niezależnych instytucji daje gwarancję, że swoją pracę wykonuje z największą starannością, a tym samym, że wydawany wynik jest pewny i wiarygodny.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Genetyki LabGen - Białystok

  • Cer­ty­fikat Inter­na­tional Soci­ety for Foren­sic Genet­ics (ISFG) - posiadanie tego certyfikatu stanowi ogromne wyróżnienie dla każdej placówki zajmującej się badaniami DNA. Świadczy o tym, że są one prowadzone w sposób jak najbardziej fachowy.
  • Cer­ty­fikat GEDNAP - Cer­ty­fikat GEDNAP (Ger­man DNA Pro­fil­ing Group) to kolejny szanowany na całym świecie certyfikat, który potwierdza profesjonalne podejście do analiz genetycznych.
  • Norma ISO 17025 - Laboratorium pracujące zgodnie z normą ISO 17025 będzie laboratorium, któremu można zaufać. Norma przygotowana przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną została stworzona z myślą o wszystkich laboratoriach badawczych.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium