Centrum Diagnostyki Genetycznej Genescreen

Swarzędz

Informacje ogólne o Centrum Diagnostyki Genetycznej Genescreen

Centrum Diagnostyki Medycznej Genescreen posiada wieloletnie doświadczenie w badaniach diagnostycznych bazujących na metodach molekularnych. Centrum prowadzi działania w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej głównie zajmując się tematem predyspozycji genetycznych człowieka do występowania chorób metabolicznych.Kompetencje specjalistów zatrudnionych w ośrodku potwierdzone są wieloma publikacjami naukowymi. Placówka oferuje szeroki zakres badań, by zminimalizować ryzyko wystąpienia chorób genetycznych i  by zbadać predyspozycje do zachorowań na nowotwory.

W zakres badań wykonywanych w Centrum Diagnostyki Medycznej wchodzą między innymi: badania dziedziczenia nowotworu jelita grubego, raka piersi, stwardnienia guzowatego, badania nietolerancji laktozy oraz izolacja DNA.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Profesjonalna i przyjazna kadra - W Centrum Diagnostyki Medycznej pracują najlepsi specjaliści. Usługi są wykonywane rzetelnie, dokładnie i w przyjaznej atmosferze.
  • Najwyższej jakości sprzęt medyczny - Centrum Diagnostyki dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym renomowanych firm.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Diagnostyki Genetycznej Genescreen - Swarzędz

Centrum współpracuje z ośrodkami medycznymi z całej Polski jak również z renomowanymi placówkami z zagranicy. Dzięki stale wydawanym publikacjom naukowym, specjaliści z centrum przyczyniają się do szerzenia wiedzy oraz dzielenia się swoimi obserwacjami i wynikami badań.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium