Centrum Analiz Genetycznych - Ogen

Warszawa

Informacje ogólne o Centrum Analiz Genetycznych - Ogen

Ogen to pracownia wykonująca kompleksowe badanie genetyczne. Dzięki osiągnięciom genetyki możemy dowiedzieć się wielu przydatnych informacji, które kryją się w naszych genach. Szczególną opieką otoczeni są pacjenci  u których wywiad rodzinny wykazuje predyspozycje do poważnych obciążeń zdrowotnych, pacjenci ze sprzężonymi zaburzeniami organizmu oraz osoby pozostawione bez jednoznacznie postawionej diagnozy medycznej.

Procedura wykonania badania jest bardzo prosta i wygodna. Sprowadza się ona do 3 kroków: zamówienia pakietu, pobrania i odesłania zestawu oraz otrzymania informacji zwrotnej wraz z raportem.

Po wykonaniu kompleksowego badania genetycznego, pacjent otrzymuje obszerny, 100 stronicowy raport o stanie zdrowia. Raport jest przedstawiony w przystępnej, graficznej formie. Informacje w nim zawarte są bardzo czytelne i pomogą w podejmowaniu decyzji w różnych dziedzinach życia. Raport dostarcza informacji nie tylko o stanie zdrowia, ale również dostarcza wskazówek na temat odpowiedniego żywienia dostosowanego do potrzeb pacjenta. Dowiesz się również jakie są Twoje predyspozycje sportowe i jak najlepiej zregenerujesz się po wysiłku. 

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Analiz Genetycznych - Ogen - Warszawa

  • Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych w internecie
  • Centrum korzysta z najsilniejszych i najlepiej sprawdzonych metod enkrypcji (SHA-256)

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium