ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Kraków

Informacje ogólne o ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Europejskie centrum zdrowia i urody to placówka która oferuje szeroką gamę badań i zabiegów. W placówce specjaliści przywiązują szczególną wagę do jakości świadczonych usług, dbają o komfort i zadowolenie pacjentów. Głównymi obszarami którymi zajmuje się Centrum są: zmiany nawyków żywieniowych, stylu życia, modelowanie sylwetki i upiększanie pacjentów.

Centrum zdrowia ArtClinique oferuje szeroką diagnostykę i leczenie z różnych dziedzin medycyny takich jak np ginekologia, kardiologia czy urologia. W artClinique wykonywane są również badania laboratoryjne, zarówno te najpopularniejsze badania krwi i moczu, jak i bardzo zaawansowane badania metaboliczne czy genetyczne wykonywane we współpracy z jednostkami laboratoryjnymi z zagranicy. Badaniom metabolicznym czy genetycznym towarzyszy obszerny komentarz, opracowany przez lekarza - specjalistę z laboratorium, w którym badanie zostało przeprowadzone z uwzględnieniem zaleceń terapeutycznych. Holistyczne podejście do pacjenta owocuje maksymalnym zadowoleniem z wykonywanych usług.

Centrum urody ArtClinique proponuje szeroką gamę zabiegów podkreślających urodę o szerokim spektrum działania. W ofercie znajdują się zabiegi manualne z wykorzystaniem sprzętu medycznego i kosmetycznego. Zabiegi wykonywane w klinice są również skierowane do mężczyzn a wśród takich zabiegów można znaleźć między innymi: bezinwazyjny lifting, depilację laserową czy fotoodmładzanie.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium