Angelius

Katowice

Informacje ogólne o Angelius

Prywatne Centrum Medyczne Angelius Provita świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie lecznictwa ambulatoryjnego. Obecnie w ośrodku działa blisko 20 Poradni Specjalistycznych, które zapewniają opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Poradnia Genetyczna w Centrum Medycznym Angelius Provita oferuje przeprowadzenie kompleksowych badań genetycznych m.in. z zakresu diagnostyki niepłodności, onkologii i innych. Ustalenie zakresu badań genetycznych odbywa się indywidualnie z Pacjentem w trakcie konsultacji z genetykiem. W ośrodku istnieje również możliwość przeprowadzenia innych specjalistycznych badań genetycznych. W tym celu należy najpierw skontaktować się z Biurem Obsługi Pacjenta.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Komfortowe pokoje - Pokoje w ośrodku są jednoosobowe lub dwuosobowe. W każdym pokoju znajduje się nowoczesna i specjalnie przystosowana łazienka, wygodne łóżka, telewizor, dostęp do internetu oraz nowoczesny system przywoławczy. 
  • Miła i profesjonalna obsługa - Doświadczony personel pielęgniarski dokłada wszelkich starań, aby pobyt na oddziale był dla Pacjentów jak najmniej uciążliwy. 

Osiągnięcia i certyfikaty Angelius - Katowice

Klinika posiada Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania - jakość, bezpieczeństwo i higiena pracy, środowisko, bezpieczeństwo informacji. JBSI 13/1/2016 

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium