AncestryDNA

Warszawa

Informacje ogólne o AncestryDNA

Ancestry to platforma oferująca pomoc w tworzeniu drzew genealogicznych. Przy pomocy tej strony, możesz wpisać wszystkie znane informacje na temat Twojej rodziny i przodków. Po wpisaniu informacji, pracownicy Ancestry sprawdzą swoją bazę danych i poszukają wszystkich możliwych połączeń. Gdy obok danych wprowadzonych przez użytkownika pojawi się symbol-liść, oznacza to, że znaleziono jakiś trop, który może pomóc Ci w poszukiwaniu przodków.

Jednak poszukiwanie przodków na podstawie bazy danych to nie jedyne co oferuje portal. Badania genetyczne mogą okazać się bardzo pomocne w szukaniu powiązań rodzinnych, oraz by dowiedzieć się z jakiego rejonu świata pochodzą nasze geny.

W bazie Ancestry znajduje się ponad 10 milionów osób, dzięki takiej ilości informacji, można dopasować Twoje DNA do miejsc, kultur i ludzi. By dowiedzieć się co skrywają Twoje geny wystarczy wykonać 3 proste kroki:

  1. Zamów zestaw do pobrania próbki. Wykonanie badania jest bardzo proste a instrukcja czytelna i przejrzysta.
  2. Aktywuj zestaw i odeślij próbkę śliny do laboratorium.
  3. Twoje wyniki będą dostępne online po 6-8 tygodniach.

Wyniki badań AncestryDNA zawierają informację o pochodzeniu etnicznym na podstawie 350 rejonów etnicznych i pomagają w znalezieniu krewnych poprzez system dopasowania DNA wśród użytkowników usługi, którzy już wykonali test DNA.

Osiągnięcia i certyfikaty AncestryDNA - Warszawa

Ancestry korzysta z obowiązujących w branży standardów bezpieczeństwa, podczas przechowywania próbek DNA, wyników testów i innych danych osobowych. Wyniki testów i próbki DNA nie są oznaczane nazwiskiem lub inną informacją umożliwiającą identyfikację. Użytkownik w każdym momencie może pobrać surowe dane DNA i zlecić usunięcie wyników swojego testu. Twoje dane nie są udostępniane osobom trzecim, z wyłączeniem sytuacji, gdy podanie takich danych jest wymagane prawem, lub gdy wyrazisz na to zgodę.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium