Allmedica

Nowy Targ

Informacje ogólne o Allmedica

Allmedica to największa sieć klinik medycznych na terenie Podhala zlokalizowanych w czterech nowoczesnych i kompleksowo wyposażonych obiektach medycznych.

Firma oferuje najszerszą na rynku ofertę medyczną obejmującą swoim zakresem m. in. Podstawową Opiekę Zdrowotną, kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach przeszło 50 specjalizacji, diagnostykę obrazową, Chirurgię Jednego Dnia, rehabilitację, zapewniając swoim Pacjentom pełen cykl leczenia.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Allmedica współpracuje z przeszło 100 najwybitniejszymi specjalistami, z ogromnym doświadczeniem zawodowym i najlepszym zapleczem klinicznym. Lekarze wywodzą się z czołowych jednostek medycznych w Polsce z takich jak m.in. Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Krakowski Szpitala Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i wielu innych. 

W swoim gronie Allmedica posiada wybitne postacie polskiej medycyny, w tym konsultantów krajowych, konsultantów wojewódzkich, kierowników klinik,  profesorów oraz doktorów habilitowanych. Wszystko po to aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium